تاریخچه ترک اعتیاد رد شد

به گفته موری، برخی از افراد هنگامی که آدامس نیکوتینی خود را بیرون می اندازند، علائم ترک را تجربه می کنند. اما یک پیچ وجود دارد: تجربه ترک سیگار نیکوتین ممکن است در واقع کاملاً متفاوت از ترک سیگار باشد. با این حال، گرانا ماین هشدار داد: "ما هنوز اطلاعاتی نداریم که به ما امکان می دهد تجربه اعتیاد به سیگارهای الکترونیکی را مستقیماً با سایر ویپ ها یا سیگار و محصولات تنباکو مقایسه کنیم." با این حال، دلیل خوبی برای این باور وجود دارد که ممکن است چالش‌برانگیزتر باشد. اما آنها فقط برای افراد بالای 18 سال تایید شده اند، و ساسمن هشدار داد، هیچ تحقیق خوبی وجود ندارد که نشان دهد آنها در افراد جوان کار می کنند. ریچل گرانا ماین، مدیر برنامه در بخش تحقیقات و کنترل دخانیات در مؤسسه ملی بهداشت گفت: «جنبه‌های منحصربه‌فردی در دستگاه‌های سیگار الکترونیکی، به‌ویژه دستگاه‌هایی مانند Juul وجود دارد که ممکن است اعتیاد را تسهیل کند». از آنجایی که شیوع بیماری های تنفسی مرتبط با بخارات در حال افزایش است – با تعداد قربانیان در حال حاضر 26 نفر – مقامات بهداشتی به همه توصیه می کنند از محصولات بخارپز (به ویژه آنهایی که حاوی THC هستند) خودداری کنند.

ترک سیگار ممکن است در واقع سخت تر باشد. با این حال، بهترین راه برای ترک ممکن است ترکیب چند تکنیک باشد. و این روند یک طنز غم انگیز را رد می کند: سیگارهای الکترونیکی در ابتدا به عنوان راهی برای کمک به ترک سیگار به بزرگسالان عرضه شدند. با این حال، جوانان بسیار زیاد مصرف کنندگان سیگارهای الکترونیکی نیکوتینی هستند. متخصصان توصیه کردند که به همه افراد زندگی خود بگویید که تصمیم گرفته اید از سیگار کشیدن خودداری کنید و از کسانی که از سیگار الکترونیکی استفاده می کنند بخواهید که در اطراف شما بخار نکنند. اگر در گذشته برای ترک سیگار ماریجوانا ناموفق تلاش کرده اید، آدم بدی نیستید… چیزی که برای یک نفر موثر است ممکن است برای دیگری جواب ندهد. بحث در مورد نحوه عملکرد هیپنوتیزم وجود دارد.

و پاسخ من بود: باید درخت آجیل خود را ترک کنم. به عنوان مثال، هیپنوتیزم درمانگر ممکن است پیشنهاد دهد که دود سیگار بوی اگزوز کامیون می دهد، یا اینکه سیگار باعث می شود که دهان بیمار به شدت خشک شود. او اولین بار در 14 سالگی زمانی که نظافتچی در یک کامیون بود مواد مخدر مصرف کرد. به نظر می رسد مورخان موافق هستند که اولین تنباکو در انگلستان در حدود سال 1560 دود شد. این یک درمان معجزه آسا بود! بر اساس یک مقاله چشم انداز در مجله پزشکی نیوانگلند، "این نوآوری در شیمی نیکوتین ممکن است با توجه به اعتیادآور بودن" غلاف های سیگار الکترونیکی مانند Juul حیاتی باشد.

اکثر متخصصان اعتیاد به مواد مخدر را یک بیماری مغزی می دانند. در واقع آزمایشات مغزی انجام شده بر روی بیماران در جلسات هیپنوتیزم، سطح بالایی از فعالیت عصبی را نشان داده است. شما می توانید مصرف خود را هر روز کاهش دهید، تا زمانی که هوس شما به آرامی به سطحی که می توانید تحمل کنید کاهش یابد. پیش از آن روز، از شر هر چیزی که شما را به یاد بخارپز می اندازد، خلاص شوید، از جمله تمام محصولات ویپینگ. همچنین خطر حملات قلبی، سکته مغزی، بیماری های ریوی و سایر مشکلات سلامتی از جمله شکستگی استخوان و آب مروارید را افزایش می دهد. نیکوتین می تواند مانند سایر مواد مخدر از جمله الکل، کوکائین و مورفین اعتیادآور باشد. این اثرات ترک می تواند شامل سردرد، و همچنین تحریک پذیری، افسردگی و مشکل در تمرکز باشد. اینکه چگونه هیپنوتیزم برای کمک به ترک سیگار به افراد کمک می کند بستگی به این دارد که از چه کسی بخواهید. باید اذعان کرد که عشق من به قهوه باعث شد که این طرح را ادامه ندهم، اما شنیده ام که برای کسانی که کنترل بیشتری نسبت به من دارند به خوبی جواب می دهد. ادبیات قوی در مورد اینکه چه چیزی برای کمک به ترک سیگار به جوانان کمک می کند – و چه چیزهایی مفید نیست – وجود دارد.

یک مورد بسیار قوی وجود دارد که ویپینگ جانوری متفاوت از ترک سیگار است – که ممکن است در واقع ترک سیگار سخت‌تر باشد. اما قسمت دوم، واقعاً هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم آیا مردم برمی‌گردند و به خرید محصولات از شما ادامه می‌دهند، بنابراین توصیه می‌کنم، یک پایان‌نامه تهیه کنید و سپس آن را آزمایش کنید. هیپنوتیزم درمانگر به فرد سیگاری خود هیپنوتیزمی را آموزش می دهد و سپس از او می خواهد که هر زمان که تمایل به سیگار کشیدن ایجاد شد، این جملات تاکیدی را تکرار کند. اگر می خواهید هیپنوتیزم را امتحان کنید تا به شما در ترک سیگار کمک کند، از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بخواهید که یک هیپنوتیزم درمانگر خوب را به شما معرفی کند.

البته خود سیگار کشیدن می تواند باعث مشکلات جدی سلامتی شود. ذهن آگاهی: این به شما کمک می کند تا از احساسات، افکار و هوس هایی که می تواند باعث استفاده مجدد از تنباکو شود، آگاه شوید و یاد بگیرید که از آن جدا شوید. درمان شناختی رفتاری (CBT): این نوع گفتار درمانی می تواند به شما کمک کند افکار، موقعیت ها و افرادی که باعث مصرف دخانیات شما می شوند را بشناسید. او می‌گوید بسیاری دیگر می‌توانند این آدامس را متوقف کنند، اما به دلیل ترس از سر خوردن دوباره سیگار، استفاده از آدامس را برای ماه‌ها یا سال‌ها انتخاب می‌کنند.

به گفته ریچارد هرت، MD، استاد پزشکی و مدیر مرکز وابستگی به نیکوتین در کلینیک مایو در روچستر، مین، در برخی از مطالعات منتشر شده، افراد تا پنج سال از آدامس نیکوتین استفاده کرده‌اند. 9 بیمار (2.4%) تشخیص داده بودند. از سندرم وابستگی به حشیش که در حال حاضر از این ماده استفاده می کنند (F12.24 مطابق با ICD-10) و 171 نفر (45.2٪) تشخیص سندرم وابستگی به تنباکو داشتند که در حال حاضر از این ماده استفاده می کنند (F17.24 مطابق با ICD-10). GlaxoSmithKline، بازاریابان Nicorette، به مردم توصیه می‌کند که «استفاده از آدامس نیکوتینی را در پایان 12 هفته متوقف کنند» و اگر «هنوز احساس نیاز» به استفاده از آن دارید، با پزشک مشورت کنند. ما هنوز می خواهیم مردم را از آدامس دور کنیم. با این حال، هنوز مقدار زیادی پول نقد باید خرج شود. شما هنوز از محیط اطراف خود آگاه هستید، و – علیرغم آنچه بسیاری از اجراکنندگان صحنه ممکن است در طول یک نمایش سرگرم کننده ادعا کنند – نمی توانید کاری را برخلاف میل خود انجام دهید. اما برای افرادی که احساس می کنند واقعاً به آدامس نیکوتین گیر کرده اند، مشاهدات عجیب ابی ممکن است خیلی نزدیک به خانه باشد.

محققانی که هیپنوتیزم را مطالعه کرده‌اند، می‌گویند برای تعیین اینکه آیا هیپنوتیزم واقعاً به افراد سیگاری کمک می‌کند تا برای همیشه این عادت را ترک کنند، به مطالعات بیشتری نیاز است، اما اضافه می‌کنند که هیپنوتیزم یک رویکرد امیدوارکننده است و فواید بسیار دیگری دارد. اگر پاستیل‌های نیکوتینی، چسب‌ها، آدامس جویدن، مشاوره و سایر روش‌های ترک سیگار کمکی به ترک این عادت نکرده‌اند، آن را ترک نکنید. برای تشکر از نجات او از حدود 24 پرونده قضایی، کریس افتخار میزبانی را به نولان داد، او که قصد داشت در وگاس استراحت کند و استراحت کند. از سال 2002، تعداد سیگاری های سابق از سیگاری های فعلی بیشتر شده است. آیا زمان قابل توجهی را صرف به دست آوردن، استفاده، پنهان کردن، برنامه ریزی یا بازیابی از استفاده خود کرده اید؟ ممکن است شروع به گذراندن وقت با افرادی کرده باشید که از عادت شما حمایت می کنند یا حتی با شما استفاده می کنند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کمپ ترک اعتیاد تهران ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما