بیانی: با تجربه خود فشار هواداران را کم کردیم

کد خبر : 1922906 |
03 اردیبهشت 1402 ساعت 22:44 |
5.2 هزار بازدید |

5
نقطه نظر

باید با قلاه‌نویی قرارداد 4 ساله بندند;

شاهرخ بیانی می گوید که مقابل گلگر کار سختی را پشت سر گذاشتند زیرا این تیم برای کسب و کار به دنبال سهم آسیایی بود و موفقیت های تراکتورسازی نیز حمله آنها به گلگر را افزایش داد.

بیانی: با تجربه خود فشار هواداران را کم کردیم

به گزارش “ورزش سه”، شاهرخ بیانی، مربی و هوادار پس از دیدار تیمش مقابل گلگر در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود، می دانستیم گلگر یکی از بهترین تیم های این لیگ است. آنها به دنبال سهمی در آسیا هستند و می دانیم که برای بردن می آیند. نیمه اول به گل رسیدیم. خیلی خسته نباشید کمکت می کنم چون می دانیم آقای فروزان به سرعت در محوطه جریمه حرکت می کند. این اتفاق دو بار رخ داد، اما خوشبختانه او دو بار با شجاعت پنالتی را مهار کرد و بار سوم را به ثمر رساند. طبیعی بود که وقتی به دروازه می زدیم، می خواستند بازی را بگیرند و فشار بیاورند. این بازی سخت بود چون تراکتور هم گرفته بود و حمله روی دروازه سنگین بود.

1856138

*حمله بعد از باخت به استقلال جدی است؟
هفته سختی بود اما خیالمان راحت شد. در بازی با استقلال و پرسپولیس کاری وجود دارد و ما پرسپولیس را گرفتیم. طبیعت و زیبایی فوتبال همین است. در نیمه اول بازی استقلال خوبی داشتیم اما بعد از اینکه در ابتدای نیمه دوم گل خوردیم تیم ما از هم پاشید. تیم جوان است. ما از تجربه خود شرایط را به بازیکنان گفتیم و آنها از آن شرایط خارج شدند. دیدی که بچه های ما با افتخار فوتبال بازی می کردند. به بازی بایرن و سیتی نگاه کنید که دفاع 100 درصد دو توپ به حریف داد و گل زد.

* در مورد تیم ملی و سرمربی ایران؟
من از همه کسانی که آمدند حمایت کردم زیرا می خواهم ایران جایگاه خود را در آسیا پیدا کند. آقای قلعه انتخاب خوبی بود و الان امیرخان در سنی است که از نظر فنی و مدیریتی می تواند تیم را جمع کند. در باشگاه با بازیکنان زندگی می کنید اما در تیم ملی نه و بحث تیم داری خیلی مهم است. من فکر می کنم باید چهار سال قرارداد بسته شود زیرا قرارداد اصلا خوب نیست. همه امیدواریم که تیم ما قهرمان کشور شود.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما