“بعد از کووید، این تعداد از مردم…”: پیام دینش کارتیک به هواداران ناگپور پس از پایان بازی برای هند در فضای مجازی منتشر شد – تماشا | اخبار کریکت

IND در مقابل AUS 2nd T20I: دینش کارتیک، مهاجم هندی، جمعه شب فقط 2 توپ بازی کرد و در آن 2 توپ، 10 ران را شکست. اینها 2 توپ اول آخرین اوور بازی کم باران در ناگپور بودند. دینش دانیل سامز با 9 ران برای 6 توپ آخر مورد نیاز بود و سپس بازی را با یک مرز به پایان رساند. سپس روهیت شارما و کارتیک با در آغوش گرفتن پیروزی را جشن گرفتند. بعد از برد، دینش تمام هواداران ناگپور را که به تعداد زیاد برای حمایت از تیم آمده بودند، تحسین کرد. او گفت که این تعداد ازدحام و هیاهو را برای اولین بار پس از ورود کووید-19 به هند دیدم. و این واقعیت که هواداران با وجود باران ماندگار شدند، انگیزه خوبی برای مردان آبی پوش شد.

ما خیلی خیلی مشتاق بازی بودیم فقط به یک دلیل. از زمانی که از هتل شروع کردیم، تا زمین، ازدحام جمعیت وجود داشت، زمان بیشتری را صرف کردیم تا به زمین برسیم. از افرادی که در زمین ایستاده بودند، ما می دانستیم که این یک موقعیت خاص برای ما است. پس از کووید، موقعیت های زیادی وجود نداشته است که مردم آمده باشند و فقط تمام رانندگی از هتل تا زمین را طی کنند.” در نشست خبری پس از بازی

این بازیکن 37 ساله اضافه کرد که هر دو تیم شجاعت زیادی برای بازی در شرایطی که برای انجام بازی خیلی عالی نبود، نشان دادند.

ما می‌خواستیم مطمئن شویم که بازی را انجام می‌دهیم. بدیهی است که در ابتدا این احساس را داشتیم که ممکن است سخت باشد، اما فکر می‌کنم هر دو تیم شجاع و مهربان بودند که بازی را انجام دادند. ما هر دو تیم برای شهر ناگپور بازی کردیم. بله، این به ما کمک کرد تا در این سری بازی را 1-1 کنیم، اما بازی برای مردم ناگپور بسیار خاص بود.”

آنچه را که Karthik درباره جمعیت ناگپور می گفت را اینجا ببینید.

هند آخرین و تعیین کننده T20I را فردا در 25 سپتامبر در حیدرآباد بازی خواهد کرد. این سری سطح 1-1 است.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما