بسته اینترنتی هدیا کهدیان ایرانسلی شد

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مطابق با روز خبرنگار و با هدف تکریم اصحاب رسانه، 200 گیگابایت اینترنت رایگان برای خبرنگاران فعال شد.

به گزارش روابط عمومی ایران، این هدیه که بسته ای 200 گیگابایتی و با اعتبار یکساله می باشد، از روز پنجشنبه 7 اسفند 1401 برای فهرست خبرنگاران ایران فعال شده است.

لیست ذکر شده اولین لیست ارسالی از سوی سازمان تنظیم و ارتباطات صداوسیما (رگولاتور) نیز در ایران است.

خبرنگاران ایرانی که این بسته هدیه را در حساب خود فعال کرده اند، پس از اعتبار بسته، می توانند عدد 1 را به شماره 3141، بسته های فعلی موجود در حساب خود ارسال کنند که دلیل فعال بودن بسته هدیه، استفاده از آنها متوقف شده است، دوباره کشف و استفاده کنید.

مشترکین سیم کارت های دائمی و مطمئن ایرانسل می توانند علاوه بر نسخه وب و اپلیکیشن ایرانسل با شماره گیری کد #4*1*555* وضعیت بسته های خود را بررسی کنند تا از اعتبار زمان و حجم آن مطلع شوند. از بسته ها همچنین مشترکین سیم کارت های معتبر می توانند با شماره گیری کد #10*141*، حجم اعتبار باقیمانده کلیه بسته های اینترنتی اضافی و ترکیبی را مشاهده کنند.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances