برای خلیج تامپا، پیروزی بر رنجرز در فرصتی مناسب می‌آید

اما رنجرز به لطف شسترکین در مقابل یورش لایتنینگ ایستادگی کرد، او هر 15 شوت لایتنینگ به سمت دروازه را متوقف کرد، از جمله ضربه ای که کوچروف با سرعت به بیرون از محوطه جریمه بیرون زده بود و قبل از اینکه شوت او به بیرون زده شود، یک پاس بلند از مدافع رایان مک دونا گرفت. گذشته از.

پس از اولین بازی بدون گل، دو تیم به ضربات پنالتی پرداختند. رایان لیندگرن، مدافع رنجرز و راس کولتون، مهاجم لایتنینگ، هر دو پس از درگیری پشت دروازه رنجرز اخراج شدند. اما تنها 15 ثانیه بعد از بازی چهار بر چهار، زیبا نژاد یک پنالتی تداخلی انجام داد و تامپا بای را چهار بر سه برتری داد.

زمانی که مدافع K’Andre Miller توپ را از Kucherov ربود و با هم تیمی خود Barclay Goodrow که به تیرک دروازه برخورد کرد، رنجرز بهترین فرصت گلزنی را به دست آورد.

سپس لایتنینگ که در دو بازی اول اشتباهاتی را که به آنها آسیب می زد به حداقل رسانده بود، دو خطای خود را مرتکب شد. کوری پری پس از ضربه زدن به ماسک صورت شسترکین با چوب خود به دلیل ضربه زدن از زمین اخراج شد و بازی قدرت تامپا را پاک کرد. رنجرز که در چهار بازی قدرتمند خود در بازی 2 موفق به گلزنی نشد و به دلیل برتری افراد عجیب و غریب در دوره اول به هم ریخته بود، تیزتر به نظر می رسید.

آرتمی پانارین و سپس آدام فاکس پاس های متقابل یخی را به زیبانژاد زدند، او با سرعت 94 مایل در ساعت یک تایمر از سمت راست واسیلوسکی در حالی که 12:23 دقیقه مانده به پایان دوره بود، دفن کرد. این دهمین گل زیبا نژاد در پلی آف و ششمین گل او در بازی پاور پلی بود که رکورد تیمی تک فصلی را که آدام گریوز در سال 1996 به ثبت رسانده بود، به ثمر رساند.

کمتر از یک دقیقه بعد، رایلی نش از لایتنینگ به شسترکین برخورد کرد و برای مداخله دروازه بان فراخوانده شد و رنجرز را مستقیماً در بازی قدرتی به عقب برد. باز هم پانارین زیبا نژاد را تقریباً در همان نقطه سمت راست واسیلوفسکی پیدا کرد و اگرچه ضربه زیبا نژاد این بار متوقف شد، کرایدر در ریباند برای دهمین گل خود در پلی آف ضربه ای زد.

در این خطر که اجازه دهید بازی – و سری – از کنترل خارج شود، لایتنینگ باید به سرعت پاسخ دهد. آنها حدود 30 ثانیه بعد زمانی که مدافع رنجرز، جاکوب تروبا برای دخالت فراخوانده شد، شانس خود را به دست آوردند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما