ببیکا دوروه، دندانپزشک تبدیل به اخترشناس، که گفت به سلمان خان در عشق خیانت شده کیست؟ | اخبار تلویزیون

فصل جدید Bigg Boss OTT آغاز شده است و یکی از شرکت کنندگانی که تیتر خبرها شده است Bebika Dhurve است. Bebeka به داشتن بسیاری از کلاه های حرفه ای معروف است. زمانی که دندانپزشک بود، حرفه پدرش – طالع بینی – را آغاز کرد و سپس اشتیاق خود را به بازیگری کشف کرد. او اولین بازی خود را در سریال تلویزیونی “Bhagyalakshmi” انجام داد. و اکنون در Bigg Boss OTT فصل 2، Bebika با 12 شرکت کننده دیگر شاخ و برگ کرده است و از روز اول به طور مداوم در اخبار بوده است. بیایید درباره او بیشتر بدانیم.

زندگی اولیه و پیشینه خانوادگی Bebika Dhurve

ببیکا که از یک خانواده ماهاراشتیایی است، پنج خواهر دارد. پدرش شریرام دوروه یک اخترشناس مشهور است که در سریال نتفلیکس «همسان سازی هندی» حضور داشته است. طبق گزارش رسانه ها، ببیکا قبل از اخذ مدرک دندانپزشکی از دانشگاه علوم بهداشتی راجیو گاندی در بنگالورو در بمبئی تحصیل کرده است. برخی گزارش‌های رسانه‌ها نیز به این موضوع اشاره می‌کنند که او کاپیتان تیم ورزشی مدرسه‌اش بوده و در درس‌هایش عالی بوده است. با این حال، او اغلب به خاطر ظاهرش مورد آزار و اذیت قرار می گرفت.

از یک دندانپزشک تا یک ستاره شناس

ببیکا کار خود را به عنوان دندانپزشک آغاز کرد اما در نهایت تصمیم گرفت راه پدرش را دنبال کند و طالع بینی را آغاز کند. او در خواندن کف دست و صورت مهارت پیدا کرد. با این حال، فعالیت اخیر او در مورد چهره خوانی در خانه بیگ باس منجر به دعوای گسترده ای شده است. او به یکی از شرکت کنندگان Bigg Boss و خالق محتوا Abhishek Malhan گفت که او فقط می داند چگونه دروغ بگوید و آنقدر چهره دارد که نمی داند به کدام صورت سیلی بزند. این باعث ایجاد خشم بزرگی در داخل خانه شد و شرکت کنندگان در آن طرف را گرفتند.

سفر ترن هوایی Bebika Dhurve

حرفه تلویزیونی Bebika

ببیکا عشق خود را به بازیگری کشف کرد و اولین بار با برنامه تلویزیونی “Bhagyalakshmi” که در آن نقش Devika Oberoi را بازی کرد، شروع به کار کرد. ببیکا در مصاحبه ای اختصاصی با تلویزیون ETimes اشاره کرده بود که سفر به دست آوردن این نقش در تلویزیون سخت بود و او سه سال قبل از اینکه نقش را بازی کند، تست بازیگری داده بود. با این حال، در همان مصاحبه، او همچنین اشاره کرد که در برنامه توسط برخی از بازیگران همکارش بدرفتاری شده است و به همین دلیل است که او از “Bhagyalakshmi” کناره‌گیری کرده است و نه به این دلیل که Bigg Boss OTT2 را به همراه داشته است.

همچنین بخوانید: Bigg Boss OTT 1 Throwback – 7 زشت ترین مبارزه

وقتی ببیکا گفت که به سلمان خان به طرز وحشتناکی در عشق خیانت شد

در اپیزود هفتم Bigg Boss OTT فصل 2، طی گفتگو با مانیشا رانی، یکی از شرکت کنندگان در مسابقه، او درباره زندگی عاشقانه مجری برنامه صحبت کرد. وقتی مانیشا از او پرسید که آیا به سلمان خان در عشق خیانت شده است، او پاسخ داد “بهیانکار (وحشتناک)”. او همچنین گفت که اگرچه سلمان خان ممکن است از بیرون خشن و خشن به نظر برسد، اما از درون، او فردی مهربان است. او همچنین گفت که سلمان زنی را می‌خواهد که «غارلو، ما باپ کی سوا کارنه ولی، پاتی کی سوا کارنه ولی، پاتی کو ساماجنه ولی» (خانه‌داری که از خانواده و شوهر مراقبت می‌کند) باشد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما