بارسا 0-3 بایرن: سلام کاتالان ها به پنجشنبه

کد خبر : 1850262 |
05 فروردین 1401 ساعت 00:25 |
21.6 هزار بازدید |

68
نقطه نظر

بارسلونا که پیش از دیدار امشب مقابل بایرن از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود، در خانه با نتیجه 3 بر صفر مقابل باواریایی ها شکست خورد.

بارسا 0-3 بایرن: سلام کاتالان ها به پنجشنبه

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ژاوی که از قبل می دانستند پیروزی در این دیدار آنها را از صعود به لیگ اروپا نجات نمی دهد، در دیدار امشب عملکرد خوبی نداشتند و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب ژرمن ها شدند.

دو تیم بازی را مساوی آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی روی دروازه ها گذشت اما در دقیقه 10 بایرن اولین گل خود را به ثمر رساند. یک ضد حمله سریع بود که سرژ گنابری به سمت چپ پاس داد، سادیو مانه را پشت سر هکتور بیرین قرار داد و ستاره سنگالی کار را با مارک آندره تک به تک به پایان رساند.

پس از این گل بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند اما این بایرن بود که می توانست در دقیقه 20 گل دوم را به ثمر برساند اما آریک ماکسیم چوپو موتیینگ که با همکاری جمال موسیالا در موقعیت قرار گرفت. درب کناری بیرون رفت.
در ادامه بازی، بازی متعادل بود و هر دو تیم کارزارهایی روی دروازه داشتند تا اینکه در دقیقه 31 بایرن گل دوم را به ثمر رساند. این بار ضد حمله بود، گنابری گل پایانی بود و پاس او در مسیر درست توسط باواریایی ها با یک ضربه دقیق به گل دوم تبدیل شد.
پس از این گل بارسا پیش افتاد و در دقیقه 39 صاحب یک بار آزاد شد اما ضربه روبرت لواندوفسکی به دیوار دفاعی حریف برخورد کرد.

مبارزات دو تیم در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت و به نظر می رسید در دقیقه 43 بایرن به گل سوم برسد اما ضربات مانه و موسیالا توسط بارسا به هر نحو ممکن مهار شد.
یک دقیقه بعد داور بعد از برخورد لواندوفسکی و ماتیس دلشت در محوطه جریمه یک پنالتی به سود بایرن اعلام کرد اما پس از استفاده از VAR نظرش را تغییر داد تا نیمه با همان دو گل به پایان برسد.
بارسا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 53 پاس بوسکتس که در موقعیت بود بود اما ضربه از بالای دروازه بایرن به بیرون رفت.


در دقیقه 55 گنابری با ضربه جاشوا کیمیچ دروازه بارسا را ​​باز کرد اما پس از استفاده از VAR، گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.
دو دقیقه بعد پاس مارکوس آلونسو بار دیگر به گل لواندوفسکی رسید اما ضربه او راهی به تیر دروازه بایرن نیافت و از این فرصت استفاده نکرد.

در دقایق پایانی این بایرن بود که موقعیت های بهتری برای بارسا ایجاد کرد و در نهایت در دقیقه پنجم وقت تلف شده گل سوم را به ثمر رساند. این کیمیش بود که گنابری را برای بنیامین پاوارد فرستاد و او با یک ضربه ساده کار را تمام کرد تا بایرن 3 بر صفر پیش بیفتد و پنجمین پیروزی در پنجمین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را جشن بگیرد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما