این ایالت هفتمین کمیسیون حقوق را برای کارمند دولت ایالتی خود اعلام می کند، جزئیات را اینجا بررسی کنید | اخبار مالی شخصی

دهلی نو: برای مدت طولانی کارمندان دولت کارناتاکا مشتاقانه منتظر افزایش حقوق خود هستند. اکنون خبرهای خوبی برای آنها آمده است که مدتهاست منتظر آن هستند. CM Bommai کارناتاکا از به‌روزرسانی بزرگی در سهم هفتم خبر داد. Bommai کمیته ای برای به روز رسانی مقیاس دستمزد برای کارمندان دولتی ایجاد می کند. آپدیت جدید در اکتبر سال جاری وارد عمل خواهد شد.

کارناتاکا CM همچنین یک برنامه نوآورانه را اعلام کرد که دولت ایالت برای حفظ راسوس به نام Punyakoti آغاز کرده است. به گزارش PTI، باساواراج بومای، رئیس کارناتاکا، اعلام کرد که کارمندان رده های “A” و “B” می توانند از طریق “Punyakoti Dattu Yojana” دولتی با پرداخت هزینه سالانه 300 روپیه، گاو را به فرزندخواندگی بپذیرند. 11000. (همچنین بخوانید: LIC طرح New Pension Plus را راه اندازی کرد، حق بیمه را بررسی کنید و جزئیات بیشتر)

او این اعلامیه ها را هنگام سخنرانی در اولین روز کارمندان دولت ایالتی و مراسم جوایز “Sarvothama Seva” در سطح ایالتی بیان کرد. (همچنین بخوانید: HDFC از خدمات بانکداری SMS رونمایی کرد: در اینجا نحوه ثبت نام، بررسی موجودی حساب و صورتحساب کوچک آمده است)

وزیر امور خارجه تاکید کرد که بیش از یک میلیون گاو برای فرزندخواندگی از طریق برنامه “Punya Koti” موجود است. او ادامه داد که 50 کرور برای ساخت یک گوشلا در هر ولسوالی تصویب شده است، اما مشارکت عمومی بسیار مهم است و این اساس دموکراسی است.

“یک اقتصاد سالم برای کار توسعه ضروری است. محصولات آسیب دیده در اثر بلایای طبیعی، جبران خسارت های جانی و مالی و جبران خسارات اموال. در این نوع شرایط، این وظیفه دولت است که به نمایندگی از مردم در چنین شرایطی صحبت کند. در چنین شرایطی دولت باید جدیت خود را با خدمت به مردم نشان دهد.» بومای.

او افزود که دستور دولتی برای تحت پوشش قرار دادن کارمندان دولت ایالتی تحت طرح Arogya Sanjeevani صادر شده است. رئیس هیئت مدیره تمایز بین کارگران بخش دولتی و خصوصی را اینگونه توصیف کرد: «این است که کارکنان بخش خصوصی دارای تعهدات و مهلت‌هایی هستند، در حالی که کارکنان بخش دولتی دارای اختیارات و تعهدات هستند.

اگر از این قدرت به خوبی استفاده شود و به رونق دولت کمک کند، سودمند خواهد بود.»

وی افزود: “دموکراسی ما متعلق به مردم است. دموکراسی تنها زمانی که عموم مردم با احترام وارد دفتر شما شوند، همانطور که شما بلند می شوید و هنگام ورود به مقامات ارشد و مافوق احترام می گذارید، دموکراسی به هدف خود می رسد.”

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما