انتقاد از اسطوره بایرن از زومر: قرص مصرف می کنید

کد خبر : 1921150 |
26 فروردين 1402 ساعت 15:13 |
13.1 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

یان زومر دروازه بان سابق بایرن مونیخ در طول بازی ها یک گل به ثمر رساند.

انتقاد از اسطوره بایرن از زومر: قرص مصرف می کنید

بر اساس این گزارش، یان زومر، دروازه بان تیم ملی سوئیس به دلیل عملکردش در بایرن مونیخ مورد انتقاد قرار گرفته است. پس از اظهارنظرهای اخیر، سپ مایر، ژان ماری فاف و دیگر دروازه بانان سابق بایرن نیز امتیازات خود را با بازیکنان فعلی به اشتراک گذاشتند.

ژان ماری فاف در مورد عملکرد زومر گفت: به درستی از زومر انتقاد می شود، من مقابل منچسترسیتی او را نمی شناختم، او پاس های بدی می داد و به جای پاس به جلو، همیشه به کناره ها پاس می داد، نمی فهمم چرا تلاش کرد. بازی کردن، کار خطرناکی بود.”

وی با انتقاد از این بازیکن ادامه داد: یک گلر باید در زمین شرکت کند، باید به بازیکنان دستور بدهد و خط دفاع را در کنار هم نگه دارد، آنها باید بدانند کجا باید بایستند، زومر این کار را نمی کند، او فقط می ایستد و منتظر می ماند. نمی دانم قرص خواب می خورد؟

فاف از خودش مثال زد و خطاب به زومر گفت: تمرکز من همیشه این بود که در بازی شرکت کنم، هم تیمی هایم آنقدر ناراحت بودند که می گفتند: حالا ساکت شو و من هم جواب دادم: اگر چیزی نگفتم. شما نمی دانید کجا حرکت کنید. “زومر باید کلمات بیشتری را بیان کند و این کار را در بازی مقابل هوفنهایم شروع کند.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما