اشکش: فردا بعد از 20 هفته میریم

کد خبر: 1920808 |
24 فوریه 1402 ساعت 20:28 |
29.7 هزار بازدید |

19
نقطه نظر

من فقط می خواهم به بازی فردا فکر کنم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید شاگردانش در جستجوی نام این شهر هستند.

اشکش: فردا بعد از 20 هفته میریم

به گزارش ورزشی، ابراهیم اشکش در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: بعد از بازی با تراکتور که دوباره شروع شد، ما و تیم چهار روز مانده به بازی دور هم جمع شده بودیم و تمرینات مناسبی نداشتیم. یک ماه قبل از آن یک دور بدنسازی مدرن را شروع کردیم و انصافا بازیکنان تیم خیلی زحمت کشیدند و خیلی جستجو کردند و به آنها قول می دهم فردا به مصاف ذوب می روند که از مربی به نام تارتار سود می برد. ، تا برنده شویم و سه امتیاز را به آنها بدهیم، مسجد سلیمان را می خریم و بعد از 20 هفته تیم نفت مسجد سلیمان از پیروزی لذت خواهد برد.
وی ادامه داد: با اینکه جام حذفی را بردیم و با یک اشتباه لذت آن برد از بین رفت. همه موافق هستند، مدیریت باشگاه در این مدت بسیار حمایت کرده است و مدیرعامل دوست عزیزی بوده است. انشاالله در بازی فردا سه جایزه به مردم مسجد سلیمان تقدیم می کنیم و می دانیم شرایط ما سخت است. اصلا نمی توانم در مورد آینده صحبت کنم، فقط می توانم به بازی فردا فکر کنم و فردا در زمین کلمات بهتری بازی کنیم.
وی در خصوص استفاده از بومی ها ادامه داد: فلسفه وجودی روغن مسجد سلیمان خدمت به جوانان شهر مسجد سلیمان است و با تغییر نگرشی که اخیرا داشتیم و اینکه ما با تمرکز روی تمریناتمان در مسجد سلیمان، روز به روز هواداران بیشتری را می بینیم که از ما دور هستند، هیجان زیادی وجود دارد. با بازی دادن به سینا بختیاری هم به راستام کے کے به کے جوان مسجد سلیمانی و خوزستانی است دادمد. قبلا سعی کردیم این کار را انجام دهیم. با این حال، فوتبال یک حرفه است و همه بچه ها در حال مبارزه هستند. در کنار حرفه ای بودن باید به استعدادهای شهرستان هم نگاه کنیم و از این بابت خوشحالم. بعد از آن بازی خیلی از بازیکنان جوان و امیدوار به مسجد سلیمان پیام می دهند و بازخورد خوبی هم داده شده تا آنها هم این مسیر را طی کنند و به تیم بزرگسالان مسجد سلیمان برسند. سينا يك گلر جوان است و بيد كيد راه بهورگان را كند. ما مدت هاست که در جوانی گل های بزرگی داشتیم و باعث خوشحالی او و خانواده اش شد. همه مساجد مثل سلیمان. با این حال بازیکنان ما به تیم ما افتخار می کنند و اخیرا تمام تلاش خود را کردند تا بعد از بازی فردا مردم مسجد سلیمان را خوشحال کنند. انشاءالله خداوند به این امر کمک خواهد کرد.
اشکش ядавор шед: ما فوتبال را با همه مرتبط می کنیم. وقتی تیم تمرین نمی کند من به عنوان مربی می دانم وقتی بازیکن ضعیف باشد و کارهای تاکتیکی اش را انجام ندهد دچار مشکل می شود و نظارت من روی این موضوع بود. الان می بینم بچه ها با تمام وجود به خاطر نام مسجد سلیمان کار می کنند و تیم کاملا متمرکز است و وظیفه من اطلاع رسانی به هواداران است. با خوش بینی و نگرش مثبتی که به عملکرد بازیکنان تکنیکی دارم، آنها توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. امیدوارم فردا یک سه جایزه را به مردم و به نوعی به خانواده بازیکنان تقدیم کنیم.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما