ارز دیجیتال – به هیچ وجه تمام نمی شود، تا زمانی که…

The Dilemma of China’s Digital Currency with Glenn Tiffert - Policy StoriesSHA-256 یکی از قوی ترین توابع هش موجود است. سه مقدار اول (هش قبلی، جزئیات تراکنش و nonce) از طریق یک تابع هش عبور داده می‌شوند تا چهارمین مقدار یعنی آدرس هش آن بلوک خاص را تولید کنند. این مقدار هش با خروجی هش به دست آمده با دور زدن امضای دیجیتال و کلید عمومی از طریق یک تابع تأیید مقایسه می شود. در فرآیند سمت گیرنده، پیام از طریق یک تابع رمزنگاری ارسال می شود تا مقدار هش به دست آید. در این فرآیند از سمت فرستنده، پیام فرستنده از طریق یک تابع هش ارسال می شود. سپس خروجی از طریق یک الگوریتم امضا با کلید خصوصی کاربر ارسال می شود، سپس امضای دیجیتال کاربر به دست می آید. اما اگر آنها بتوانند با موفقیت یک مقدار هش با استفاده از nonce که کمتر از مقدار هدف است تولید کنند، تلاش آنها پذیرفته می شود. می‌توانید به تنهایی تغییراتی در داده‌ها ایجاد کنید که ممکن است با نسخه‌های قبلی صفحه‌گسترده که با دیگران به اشتراک گذاشته شده است متفاوت باشد. به زبان ساده، دفتر کل دیجیتال مانند یک صفحه گسترده کار می کند که شامل تمام گره های متعدد در یک شبکه است و تاریخچه همه خریدهای انجام شده توسط هر گره را دارد.

هدف آن حل مشکل ارزهای فیات با کمک فناوری بلاک چین بود.

به عنوان یک قیاس، به برنامه محبوب صفحه گسترده مایکروسافت اکسل فکر کنید. برای دوره Simplilearn's Basics Blockchain یا برنامه گواهینامه حرفه ای در بلاک چین ثبت نام کنید. هدف آن حل مشکل ارزهای فیات با کمک فناوری بلاک چین بود. توانایی درک منشأ آن و سازماندهی نورون ها با جزئیات دقیق به گونه ای که یک عصب شناس را تا حد اصلی راضی کند – این یک مشکل جداگانه است. سرمایه‌گذاران – از جمله سرمایه‌گذاران نسل‌های جوان – ارزهای دیجیتال را راهی برای افزایش ثروت فراتر از بازار سهام سنتی یا سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری می‌دانند.

زیرساخت های این کشور از طریق افزایش سرمایه گذاری خارجی از سوی بریتانیا و ایالات متحده و یک دولت مرکزی قوی و مشارکت کننده، بسیار بهبود یافت. یکی از مهمترین مزیت های ارزهای دیجیتال نسبت به ارزهای معمولی (فیات) این است که توسط هیچ مرجع مرکزی کنترل نمی شوند. ثانیاً، ثبات ارزش ارزهای دیجیتال به مبانی اقتصادی داخلی و اعتبار ملی بستگی دارد. یافتن یک ارزش غیرانسی به زمان، پول و منابع زیادی نیاز دارد. یافتن یک مقدار nonce نیز آن بلوک را به Blockchain اضافه می کند. هنگامی که مقدار nonce پیدا شد، ماینر در مورد یافتن این مقدار صحبت می کند، سایر ماینرها تلاش می کنند تا ادعا را تأیید کنند، و اگر تأیید شود، ماینر پاداش را دریافت می کند. هنگامی که یک ماینر یک مقدار nonce را کشف می کند، این خبر را در سراسر شبکه پخش می کند و اگر سایر ماینرها این ادعا را تأیید کنند، ماینر با 12.5 بیت کوین یا نوع دیگری از غرامت پاداش می گیرد. بنابراین یک ماینر برای اولین کسی که nonce را پیدا می کند پاداش می گیرد و این یک بلاک به بلاک چین اضافه می کند. درباره نحوه آزمایش ما بیشتر بدانید. اولین روزنامه انگلیسی زبان Corrant خارج از ایتالیا، آلمان و غیره. یک سال و نیم بعد، Corante یا اخبار هفتگی از ایتالیا، آلمان، مجارستان، لهستان، بوهم، فرانسه و کشورهای پایین در انگلستان توسط یک "NB" منتشر شد. یا ناتانیل باتر یا نیکلاس بورن) و توماس آرچر.

Digital Currency Tutorial

بروئر می گوید (1870) دیگ بخار به جای سوخت برای گرم کردن دیگ، به نیاز به تامین غذا برای دیگ اشاره دارد، و اشاره به مقالات و تصاویر کوچک برای نشریات بود تا رمان ها، و احتمالاً چنین است. اشتقاق و استعاره اصلی «دیگ دیگ»، که از آن زمان در تفسیر تغییر کرده است، نه حداقل به عنوان پاسخی به وفور روزافزون از اواسط اواخر دهه 1900 به بعد، تعداد بی‌شماری رمان‌های با کیفیت بسیار پایین که تنها به دلیل بسته‌بندی و تجاری‌سازی آنها به جای هرگونه ارزش ادبی قابل توجه است.. با این حال، باید مراقب کیف پول خود باشید. تراکنش‌هایی که از یوان دیجیتال استفاده می‌کنند، نیازی به سوئیفت یا دلار ندارند، که پیامدهایی برای استفاده از دلار در تجارت بین‌المللی دارد.

تصور کنید دو نفر در حال انجام یک معامله پولی هستند.

بنابراین در صنعتی که دارای مشارکت‌کنندگان پراکنده است، در معرض اختلاف است و نیاز به قراردادهای دیجیتالی دارد، اتریوم می‌تواند به عنوان فناوری توسعه قراردادهای هوشمند و ثبت دیجیتالی توافق‌نامه‌ها و تراکنش‌های مبتنی بر آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد. به ویدیوی آموزشی اتریوم "Ethereum Explained" ما بروید تا یک نسخه آزمایشی عمیق در مورد نحوه استقرار قرارداد هوشمند اتریوم به صورت محلی، از جمله نصب Ganache و Node در محیط ویندوز را مشاهده کنید. حتی اگر یک گره یا داده در یک رایانه شرکت‌کننده خاص خراب شود، سایر شرکت‌کنندگان فوراً هشدار داده می‌شوند و می‌توانند در اسرع وقت آن را اصلاح کنند. هر فرد یا گره هر دوی این کلیدها را دارد و از آنها برای ایجاد یک امضای دیجیتال استفاده می شود. بنابراین تنها کسی که اطلاعات کلیدهای خصوصی را در اختیار دارد شما هستید. کلیدهای رمزنگاری دو نوع هستند – کلید خصوصی و کلید عمومی. تصور کنید دو نفر در حال انجام یک معامله پولی هستند. بیت کوین در سال 2009 توسط شخص یا گروهی از افراد معروف به ساتوشی ناکاموتو معرفی شد. تا سال 2018، بیش از 1600 ارز دیجیتالی وجود داشت که از مفاهیم بیت کوین و بلاک چین پیروی می کردند، از جمله اتریوم، لایت کوین، دش و ریپل.

شبکه بلاک چین از منابع ماینرها استفاده می‌کند که برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها برای دریافت پاداش در آنجا هستند. کریپتوکارنسی نوعی ارز دیجیتال است که می‌تواند برای تأیید انتقال دارایی‌ها، کنترل افزودن واحدهای جدید و امن تراکنش‌های مالی با استفاده از رمزنگاری استفاده شود. با قراردادهای هوشمند اتریوم، قراردادها را می توان بدون هیچ تغییری حفظ و اجرا کرد. اتریوم منشأ و چارچوب ردیابی هر دارایی مورد نیاز در یک زنجیره تامین معمولی را فراهم می کند. به عبارت دیگر، این معامله یک عرضه اولیه پول ایجاد می کند. حالا، با فرض اینکه فرستنده به درستی پول را از بانک خود ارسال کرده باشد، هیچ شانسی برای شکست تراکنش وجود ندارد، درست است؟ الگوریتم نحوه تولید پانک ها در وهله اول وجود دارد: آنها این الگوریتم را داشتند که تمام این ویژگی های مختلف را به طور بی نهایت ترکیب می کرد، و آنها یک نمونه تصادفی از 10000 تصویر مختلف را انتخاب کردند.

چرا تراکنش ها شکست می خورند؟

این الگوریتم هش رمزنگاری یک امضای تقریبا منحصر به فرد 256 بیتی برای یک متن ایجاد می کند. تمام تراکنش‌ها در شبکه بلاک چین با استفاده از الگوریتم اجماع اثبات کار تأیید و تأیید می‌شوند. چرا تراکنش ها شکست می خورند؟ مرورگر Google Chrome استاندارد است و پیمایش در میان ابزارها و منوها نسبتاً بصری است. به راحتی می توان فهمید که چرا این رایانه به عنوان اولین لپ تاپ خوب برای بچه ها توصیه می شود. برای این تمرین، پلت فرم نهایی استقرار برای جریان داده Google Cloud Platform است. بنابراین، می‌خواهید خوشه کافکا خود را در Google Cloud مستقر کنید تا از کمترین تأخیر و بالاترین انعطاف‌پذیری اطمینان حاصل کنید. اما اگر تغییراتی را در سند Google Sheets ایجاد کنید، از سوی دیگر، این تغییرات در هر کپی مشترک دیگر نیز نشان داده می‌شود. بنابراین، شفافیت و ماهیت توزیع شده فناوری بلاک چین چیزی است که ارزهای دیجیتال (حداقل آنهایی که از بلاک چین استفاده می کنند) ایمن می کند. بنابراین، کسب‌وکارها می‌توانند از هر روش پرداختی مانند PayPal، انتقال بانکی، Shopify و پردازشگرهای پرداخت BigCommerce استفاده کنند.

بازدید از یک کارخانه و انتخاب پارچه موثرترین روش است، زیرا می توانید صدها نمونه پارچه را مقایسه و احساس کنید. این بسیار مفید است – آیا کارخانه های چینی وجود دارد که بتوانید آنها را برای پوشیدن پوشاک آماده معرفی کنید؟ قفل Marilith را می توان قبل از دسترسی به Raithwall's Tomb باز کرد، حتی قبل از اینکه تکه تکه شوید به آنجا نخواهید رسید. این قطعه داده ای است که تولید آن بسیار سخت است (به این معنی که زمان زیادی می برد یا هزینه زیادی دارد) اما می تواند به راحتی توسط دیگران تأیید شود و نیازهای خاصی را برآورده می کند. هجوم دیوانه‌واری از پورتال‌های وب رقیب وجود داشت که همگی برای سهم خود از پای آنلاین رقابت می‌کردند. در حال حاضر چندین ارز دیجیتال در بازار موجود است.

Digital Currency Channel

با وجود نزدیک به 3000 ارز دیجیتال مختلف در بازار در حال حاضر، واضح است که علیرغم ماهیت پرنوسان آنها، آنها اینجا هستند تا بمانند. بلاک چین که به عنوان دفتر کل مشترک نیز شناخته می شود، با توجه به ماهیت توزیع شده آن، یکی از امن ترین فناوری های دیجیتال به حساب می آید. با این حال، بلاک چین برای اولین بار توسط ساتوشی ناکاموتو در سال 2008 رایج شد. او طراحی را با استفاده از روش‌های هش‌کش بهبود بخشید تا هر بلوک را بدون نیاز به یک مرجع مرکزی یا "احزاب مورد اعتماد" تعیین کند. بدون یک نقطه مرکزی شکست یا "طاق"، وجوه را نمی توان هک یا به سرقت برد. همانطور که از نام آن پیداست، یک ارز دیجیتال بانک مرکزی توسط یک بانک مرکزی کنترل می شود. برای درک وعده ارزهای رمزنگاری شده با بلاک چین و مزایای آنها نسبت به ارزهای سنتی (فیات)، ابتدا به مسائل ذاتی ارز فیات نگاه می کنیم. من در واقع آنها را در همان منطقه گروه بندی می کنم و مثلاً آموزش ها را در طرف دیگر قرار می دهم.

Digital Currency گزارش: آمار و جزئیات

ابتدا بیایید نگاهی به ارزهای دیجیتال داشته باشیم. هنگامی که تراکنش کامل شد، بلوک اضافه می‌شود و دفتر کل در تمام گره‌ها به‌روزرسانی می‌شود، در نتیجه به همه شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد که یک نسخه از اطلاعات را داشته باشند. او با فاصله ده دقیقه ای از نزدیک ترین رقیب خود در رده آخر قرار گرفت اما تلاش او با اشک و تشویق سایر شرکت کنندگان مواجه شد. دو دقیقه بعد بردگان از بین می روند اما موتورهای شما در درگیری آسیب دیده اند. بعداً، پس از رسیدن پلیس به مقر، شارون فرزندانش، لیان (21)، کریستا (11) و مارتین (10) را به داخل حمام اسکورت کرد. آنها همچنین می توانند به عنوان مخالف تصادفی در ماموریت های فضایی جدید پایگاه ستاره ای پیدا شوند.

Se7en بدترین Digital Currency استراتژی‌ها

این مبتنی بر یک باطن قوی و با پشتیبانی خوب، زنجیره ابزار منبع باز gcc، و در جاوا پیچیده شده است، بنابراین انتقال آسان است و می توان باگ ها را پیدا و برطرف کرد. این نیست. در عوض، بیت کوین شاید بازترین و شفاف ترین ابزار مالی است که جهان تاکنون دیده است. هر زمان که یک فرستنده تراکنش انجام داده باشد، با ارسال تراکنش در یک شبکه عمومی بلاک چین بیت کوین، بیت کوین ها را به گیرنده ارسال می کند. شرکت کنندگان خاصی در شبکه بیت کوین وجود دارند که به عنوان ماینر شناسایی می شوند و صحت فرستنده و گیرنده را تأیید می کنند. آنها همچنین تأیید می کنند که آیا فرستنده بیت کوین کافی برای ارسال به گیرنده دارد یا خیر و همچنین اطمینان حاصل می کنند که سلامت شبکه بلاک چین به بیت کوین فاسد نیست. مثال‌هایی که بیت‌کوین نسبت به روش‌های پرداخت سنتی برای جمع‌آوری سرمایه قرارداد تضمینی برتری دارد، شامل برنامه‌هایی است که در آنها تعهدات کوچک و مکرر باید به طور خودکار انجام شود، به عنوان مثال تأمین مالی ایستگاه رادیویی اینترنتی و ترجمه صفحه وب.

رویکرد قبلی، اگرچه در مورد برنامه‌هایی مانند Namecoin موفقیت‌آمیز بود، اما پیاده‌سازی آن دشوار است. هر پیاده سازی جداگانه نیاز به بوت استرپ یک بلاک چین مستقل و همچنین ساخت و آزمایش تمام انتقال وضعیت و کدهای شبکه لازم دارد. توانایی PBoC برای نظارت بر تراکنش‌های DCEP می‌تواند به بهبود کارایی عملیات سیاست پولی و مالی کمک کند و همچنین مبارزه با جرایم مالی از جمله پولشویی و تامین مالی تروریسم را آسان‌تر کند. هر سه نسخه شامل Black Ops Pass، یک پاس فصل ویژه که دسترسی به "طبقه بندی شده" را می دهد، یک نقشه زامبی جایزه موجود در هنگام راه اندازی، به اضافه چهار نقشه دیگر که در سال 2019 منتشر می شوند، و همچنین دوازده نقشه چند نفره، و چهار نقشه هستند. کاراکترهای انحصاری برای استفاده در حالت Blackout. تا زمانی که به شبکه دسترسی دارید، به داده های درون بلاک چین نیز دسترسی دارید.

آنچه می‌توانید یاد بگیرید از بیل گیتس درباره Digital Currency

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش ارز دیجیتال – https://modaresanepishtaz.com/%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/ – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما