اردوغان: مصمم به پیروزی در انتخابات 2023 هستیم

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و رهبر حزب دادگاه و توسعه در این کشور ضمن اشاره به پیروزی های انتخاباتی خود از بدو تاسیس این حزب، تاکید کرد که مصمم به پیروزی در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری در سال 2023 هستند.

به گزارش فارس، به نقل از خبرگزاری «آناتولی»، امروز (شنبه) حزب عدالت و توسعه در بیانیه خود اعلام کرد که اردوغان به مناسبت بیست و یکمین سالگرد تاسیس این حزب پیام تبریکی به اعضای موسس این حزب ارسال کرد. حزب و از برنامه های آینده حزب گفت.

اردوغان در پیام خود از دستاوردهای دولت های تشکیل شده توسط حزب عدالت و توسعه در سال های گذشته و پیشرفت آنها در زیرساخت ها، از آموزش به بهداشت، از امنیت به عدالت، از حمل و نقل به انرژی و از صنعت تا ورزش قدردانی کرد. .

رئیس جمهور ترکیه افزود: وقتی امروز به گذشته نگاه می کنیم، خوشحال می شویم که در 20 سال گذشته یک کارزار دموکراتیک و توسعه محور را برای یک قرن انجام داده ایم. مصمم هستیم تا بار دیگر حزب دربار و توسعه را به حزب پیروز در صندوق های رای انتخابات جمهوری و مجلس شورای اسلامی تبدیل کنیم. این انتخابات قرار است در سال 2023 برگزار شود.

فردا یکشنبه (14 اوت) حزب عدالت و توسعه بیست و یکمین سالگرد تاسیس خود را در ترکیه جشن خواهد گرفت. دولت های این حزب تحت عنوان موفقیت های تاریخی دوره های مدیریتی خود را یادآوری می کنند.

پیش از آن فراکسیون پارلمانی حزب جمهوری خواه ترکیه اعلام کرد که «کمال گولیچدار اوغلو» رقیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خواهد بود.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما