ارائه بسته های رومینگ ویژه قطر جهانی توسط شریک اول

بر اساس گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اولین پکیج بیست و دومین دوره جام جهانی و ایرانیانی که قصد دارند برای تماشای این دور از مسابقات به قطر بروند، یک پکیج ویژه جام جهانی” علاوه بر بسته ها رومینگ مخصوص اینترنت و مکالمه تعریف و طراحی شده است.

این بسته های رومینگ بین المللی ویژه جام جهانی 2022 که از اواسط آبان ماه اجرا شده است، امکان خرید و فعال سازی دائمی و معتبر آن را برای تمامی مشترکین به سه صورت «کدهای دستی»، «فروشگاه آنلاین همراه 1» ارائه می دهد. و “همراه برنامه از” ارائه شده است. علاوه بر این، توانایی خرید برای دیگران به تمام روش های ذکر شده وجود دارد.

در سبد خدمات تلفن همراه امروزی که از طریق شبکه تمامی اپراتورهای قطری (اوردو و وودافون) قابل استفاده است، بسته ویژه 2 گیگابایتی به مدت 30 روز با هدیه 20 دقیقه مکالمه و 20 پیامک به نشانی قیمت 390 هزار تومان.

دو بسته 30 روزه تحت عنوان رومینگ جهانی و یک بسته 7 روزه رومینگ ارائه شده است. اپراتور تلفن همراه اول کیشور با در نظر گرفتن طیف متفاوت و گسترده سلایق و نیاز مشترکین سعی بر تعریف بسته های کاربردی داشته است.

جزئیات بسته های رومینگ بین المللی ویژه جامجهانی 2022 قطر

علاوه بر بسته اول، بسته 30 روزه رومینگ جام جهانی 2022 با توضیحات “5 گیگابایت اینترنت، 50 دقیقه مکالمه و 50 پیامک هدیه” به قیمت 990000 تومان، یک بسته رومینگ دیگر است. در این رویداد برای خبرنگاران، مدیران و مدیران کیشورمان نیز موجود می باشد.همچنین با عنوان «۲۰ گیگابایت اینترنت، ۲۰۰ دقیقه مکالمه و ۲۰۰ پیامک هدیه» و با قیمت ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان عنوان شده است که می تواند از مسیرهای ذکر شده خریداری شده است.

آخرین بسته نیز «بسته رومینگ» است که علاوه بر پوشش 90 دقیقه مکالمه رومینگ، شماره 90 پیامک را نیز به خریدار عادی هدیه می دهد و علاوه بر آن امکان خرید نیز دارد. و فعال سازی همزمان با بسته های دیگر.

«بسته‌های هدیه بحث و پیامک» همزمان با فعال‌سازی بسته اینترنت از سمت سامانه برای کاربر به‌طور خودکار فعال می‌شود و تکمیل آنها تأثیری در ادامه بسته اینترنت نخواهد داشت.

برای خرید این بسته های اینترنتی و چت ویژه جام جهانی 2022، مشترکین می توانند با شماره گیری کد دستی ستاره 10 ستاره 2913 ستاره 2022، وارد منوهای مربوطه شده و بسته مورد نظر را انتخاب و خریداری کنند.

خرید هر بسته رومینگ، شانس در قرعه کشی را افزایش دهید، به خصوص 11 توپ طلا

شریک اول به مشترکین علاقه مند به خرید و استفاده از بسته های رومینگ ویژه جام جهانی قول داد که با خرید بسته های مورد نظر در مراسم قرعه کشی ویژه 11 توپ طلا که در ایام جام جهانی برگزار می شود، شرکت کنند. همچنین با مهلت 30 روزه می توانید بسته های رومینگ قطر را در داخل کشور و قبل از سفر با خیال راحت فعال کنید.

لازم به ذکر است، بر اساس توافق با اپراتورهای قطری، تعرفه رومینگ بین‌الملل با تخفیف ویژه برای «مکالمه با ایران» و «تماس کشفی از ایران» و همچنین «مکالمه داخلی با شماره‌های قطری» دقیقه‌ای 9000 تومان است. ارسال پیامک 2000 تومان و اینترنت کمتر از 2 هزار تومان در هر مگابایت است.

همچنین مشتریان علاقه مند به خرید این بسته های ویژه جام جهانی 2022 باید قبل از خروج از ایران با کد دستی Stara 10 Stara 2911 از فعال شدن سرویس رومینگ خود رضایت داشته باشند و به ابتدای شماره مورد نظر «0098» اضافه کنند.

مدیریت هزینه های رومینگ در طول سفر به قطر

لازم به ذکر است که حفظ ارتباط بین دو شریک برای هر دو طرف گران است. در صورتی که گیرنده تماس باشید، هزینه تماس خروجی را پرداخت می کنید و در صورتی که استعلام گیرنده تماس باشید، هزینه تماس استعلام برای شما محاسبه می شود.

مشترکینی که از خدمات انتظار مکالمه، انتقال تماس و پست صوتی (VMS) استفاده می کنند نیز مشمول هزینه رومینگ اضافی هستند و در صورت عدم نیاز به استفاده از این خدمات، باید کد دستوری “ستاره” شماره گیری 10 ستاره و 24 مربع را وارد کنند. و آنها را از منوهای 1، 2 و 3 غیرفعال کنید.

чанд روح брий меняжение создание онлайн онлайн

با توجه به اینکه بسته های معمول اینترنت خریداری شده در ایران (هر بسته ای به جز بسته رومینگ ویژه) هنگام استفاده از سرویس رومینگ غیرفعال است، بنابراین برای مدیریت خوب مصرف اینترنت، ابتدا همکار «دانلود و به روز رسانی برنامه ها و تنظیمات گوشی” خاموش کردن خودکار”، “اگر از اینترنت در مکان های عمومی استفاده می کنید و از سیم کارت اینترنت استفاده نمی کنید، گزینه Mobile Data and Data Roaming را در تنظیمات گوشی غیرفعال کنید” و “گوشی را به افراد ناشناس قرض دهید، اگر افراد ناآگاه احتمالی مانند کودکان یا قرار دادن تلفن هنگام خواب ممکن است هزینه های ناخواسته شما را بیش از پیش افزایش دهد.

برای آسودگی خاطر، مشترکینی که به قطر سفر می‌کنند، با فعال کردن پین کد سیم‌کارت و تعریف رمز گوشی، احتمال سوء استفاده از تلفن همراه خود را به حداقل برسانند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما