اخراج متا 2023: “من تسلیم نمی شوم”: متا کارگر اخراج شده هندی الاصل | اخبار فناوری

دهلی نو: در میان 11000 کارمندی که متا سال گذشته در ماه نوامبر اخراج کرد، یک کارگر هندی الاصل است که او نیز شغل خود را از دست داده است، مصیبت خود را در لینکدین به اشتراک گذاشته است و می گوید “من تسلیم نمی شوم”.

سوزمیتا ساهو، که در یک تیم استخدام شتاب دهنده استعدادها در سنگاپور کار می کرد، در پست خود در لینکدین نوشت: “در حالی که من هنوز در حال پردازش آنچه رخ داده است و واقعاً کلمات مناسب را از دست داده ام، از اینکه فرصتی به دست آوردم سپاسگزارم. با افراد شگفت انگیزی کار کنید.”

“من همچنین بخشی از اخراج های متا تاسف بار هستم و همیشه از هر کسی که برای من توصیه شغلی داشته باشد سپاسگزار خواهم بود. من تسلیم نمی شوم!” او افزود.

ساهو کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) را در رشته منابع انسانی و بازاریابی از موسسه فناوری اطلاعات و مدیریت بیجو پاتنایک (BIITM) بوبانشوار خوانده است.

او حدود شش ماه پس از پیوستن به شرکت از کار اخراج شد.

در یک پست بعدی، او ابراز تمایل کرد که زمان بیشتری را با این شرکت بگذراند.

“ساعت کمی بیشتر از 4 بعدازظهر در سنگاپور است و با تمام پذیرش (هنوز انکار ذهنی)، همه ما بالاخره امضای توافقنامه جدایی را کامل می کنیم. به من یادآوری می کند که چقدر خوش شانس هستم که چیزی دارم که خداحافظی را خیلی سخت می کند. هنوز هم آرزو می کنم ساهو گفت: زمان من در متا بیشتر بود.

در همین حال، به نظر می‌رسد متا در دور دوم کاهش مشاغل خود، 13 درصد یا تقریباً 11000 شغل دیگر را اخراج کند که به نقش‌های غیرمهندسی ضربه سختی خواهد زد.

بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال، به نقل از منابع، متا پلتفرمز در حال برنامه‌ریزی است که «اخراج‌های اضافی در چند دور در ماه‌های آینده اعلام شود».

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما