آیا پنل های خورشیدی سرمایه گذاری خوبی هستند؟

س: ما در حال بررسی نصب پنل های خورشیدی بر روی پشت بام خانه خود در ناسائو کانتی، نیویورک بودیم، حتی اگر انتظار داریم ظرف پنج سال آینده جابه جا شویم. چندین نماینده املاک به ما توصیه کردند که پانل ها را نصب نکنیم زیرا بر ارزش فروش مجدد در جاده تأثیر منفی می گذارد. توصیه شما در این مورد چیست؟

آ: پنل های خورشیدی می توانند سرمایه گذاری ارزشمندی برای صاحب خانه باشند، با مزایایی که فراتر از ارزش فروش مجدد است. اما همه خانه‌ها از این مزایا بهره نمی‌برند، و شما باید تحقیقاتی را انجام دهید تا بفهمید آیا هزینه‌های اولیه قابل توجه ارزش آن را دارد یا خیر. هنگامی که متوجه شدید، می توانید به ارزش فروش مجدد فکر کنید.


به گفته مرکز انرژی پایدار، برای خرید و نصب یک سیستم خورشیدی برای سقف خود از 15000 تا 25000 دلار بپردازید. مشوق های مالیاتی برای جبران هزینه های اولیه قابل توجه وجود دارد. قانون کاهش تورم شامل یک اعتبار مالیاتی برای پوشش 30 درصد از هزینه خرید و نصب سیستم خورشیدی است. اعتبار برای سیستم های اجاره ای اعمال نمی شود. مشوق های ایالتی را نیز در نظر بگیرید، مانند نیویورک، که 25 درصد اعتبار مالیاتی، تا سقف 5000 دلار، برای سیستم های خریداری شده یا اجاره ای فراهم می کند.

همچنین باید در نظر داشته باشید که پنل های خورشیدی چقدر هزینه های انرژی شما را کاهش می دهند. اطمینان حاصل کنید که می توانید برق اضافی تولید شده را به شبکه بفروشید، در غیر این صورت ممکن است انجام این کار برای شما ارزشی نداشته باشد. در مرحله بعد، به میزان هزینه ای که در طول سال برای برق خرج می کنید نگاه کنید، محاسبه ای که بر اساس محل زندگی، اندازه خانه و تعداد افراد ساکن در آن متفاوت است. یک متخصص باید سقف و خانه شما را ارزیابی کند، فاکتورهایی مانند جهت خانه، سن سقف و پوشش درخت شما را ارزیابی کند.

کیمبرلی پالمر، کارشناس امور مالی شخصی در NerdWallet، گفت: «آنچه شما در تلاش برای تعیین آن هستید این است که چقدر طول می کشد تا این هزینه اولیه را توجیه کنید.

پنل های خورشیدی ارزش قابل توجهی به خانه اضافه نمی کنند، اما به آن آسیبی هم نمی رسانند. بن هوئن، دانشمند تحقیقاتی در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی در کالیفرنیا، که هزینه، سود و تجزیه و تحلیل بازار را مطالعه می کند، گفت: صاحبان خانه هایی که خانه های خود را ظرف پنج سال پس از نصب یک سیستم می فروشند “تقریباً 100 درصد سرمایه خود را پس می گیرند.” سیستم های خورشیدی وی افزود که خریداران حاضرند برای خانه هایی با پنل های خورشیدی جدیدتر حق بیمه ای بپردازند که تقریباً برابر با ارزش فعلی بازار است. با این حال، صاحبان خانه از مزایای سیستم های اجاره ای بهره نمی برند.

بنابراین، اگر پانل‌های خورشیدی تا زمانی که خانه‌تان را فهرست می‌کنید به‌طور قابل‌توجهی ارزان‌تر شوند، ممکن است هزینه‌های خرید و نصب را هم خراب نکنید. با این حال، سال‌ها از هزینه‌های انرژی ارزان‌تر برخوردار خواهید بود که ممکن است آن را جبران کند.

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید. ما را در توییتر دنبال کنید: @nytrealestate.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما