آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: بزرگترین نیروگاه هسته‌ای اروپا تغذیه برق پشتیبان را به دست می‌آورد

«در حالی که اتصال مجدد خط برق پشتیبان مثبت است، نیروگاه است وضعیت قدرت خارجی به شدت آسیب پذیر استبا تاکید بر وضعیت نامطمئن ایمنی و امنیت هسته ای در سایت.” گروسی گفت.

پشتیبان گیری بسیار مورد نیاز

به گفته آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اتصال نیروگاه به تنها خط برق 330 کیلوولتی (کیلوولت) از شش خط برق باقی‌مانده که قبل از تهاجم گسترده روسیه در فوریه 2022 وجود داشت، روز شنبه برقرار شد.

این ارتباط در 1 مارس به دلیل خسارت وارده در آن سوی رودخانه دنیپرو قطع شده بود. تلاش چهار ماهه برای بازگرداندن این ارتباط نشان دهنده وضعیت چالش برانگیز امنیتی در منطقه است.

ZNPP تنها به یک خط اصلی برق 750 کیلوولت تکیه می کرد برای عملکردهای ضروری مانند خنک سازی راکتور و ایمنی هسته ای از زمان شروع درگیری. قبل از حمله نظامی روسیه به اوکراین، این نیروگاه دارای چهار خط برق بود.

را خط جدید 330 کیلو ولت به عنوان یک پشتیبان خدمت می کند و برای تامین برق ZNPP در صورت در دسترس نبودن یا آسیب دیدن خط اصلی در دسترس خواهد بود.

از فوریه 2022، این کارخانه تجربه کرده است هفت مورد از دست دادن کامل برق به گفته آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، از منابع خارجی، اتکای موقت قانع‌کننده به ژنراتورهای دیزلی اضطراری برای برق.

“تاکنون” هیچ مین یا مواد منفجره مشاهده نشده است

هیچ مین یا وسیله انفجاری در اطراف کارخانه توسط تیمی از کارشناسان آژانس کشف نشده است. گروسی روز جمعه اعلام کرده بود. تیم بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی همچنین خاطرنشان کرد که این نیروگاه دارای ذخایر آب برای استفاده بود او گفت که با وجود تخریب سد پایین دست Kakhovka بیش از سه هفته پیش.

در بازرسی توسط تحریک شد گزارش می دهد که مین ها و سایر مواد منفجره قرار داده شده بود در داخل و اطراف کارخانه، از جمله معادن نزدیک حوضچه خنک کننده، Mr. گروسی گفت که آژانس بین المللی انرژی اتمی چنین گزارش هایی را بسیار جدی می گیرد.

وی گفت: «من به کارشناسان خود در سایت دستور داده‌ام که این موضوع را بررسی کنند و درخواست دسترسی لازم برای انجام کار خود را داشته باشند. “تا الان آنها هیچ مین یا مواد منفجره دیگری را مشاهده نکرده اند. دسترسی بیشتر همچنان مورد نیاز خواهد بود.”

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances