آنچه همه باید در مورد پهپاد اسپریر بدانند

این بدان معناست که در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین کاملاً جدید ممکن است قبلاً و در سراسر کشور فروخته شده باشند، DOT ممکن است در تأیید آنها کند باشد. در ژاپن، شرکت‌های کشاورزی در مقیاس کوچک به دلیل خشکی نسبتاً محدود و جمعیت رو به کاهش جمعیت این کشور، گسترده هستند، که به این معنی است که نیروی کار ارزان‌تر برای انجام وظایف کشاورزی در دسترس است. به دلیل محدودیت بار، بهبود کیفیت پاشش UASS مستلزم کاهش اندازه ذرات اتمیزه شده به منظور اطمینان از چگالی قطرات و پوشش بالاتر است. پهپادهای ماهیگیری TORTOISE که خط ماهیگیری را با طعمه رها می کنند، دستگاه تحویل بار حامل قطعات و لوازم جانبی پیشنهاد عروسی سازگار با پهپاد DJI Mavic Mini/Mavic Mini 2 (ظرفیت بار 0.17 Ib). مطالعات در مورد رانش هواپیماهای بدون سرنشین شامل مطالعات نظری (شبیه سازی CFD) و مطالعات تجربی است.

8/9/2019 – 20 اپراتور قسمت 137 با استفاده از پهپاد.

استفاده از پهپاد باعث تسریع سمپاشی 12 هکتار می شود که با استفاده از 90 درصد مایع کمتر، خطر سلامتی ناشی از مواد شیمیایی روی اپراتور سمپاش را کاهش می دهد و همچنین باعث کاهش آفت کش ها می شود. 30. Norsworthy، JK استفاده از بررسی های تولید سویا برای تعیین نیازهای مدیریت علف های هرز کشاورزان کارولینای جنوبی. این فقط کشاورزان نیستند که از چاقوی جیبی چند ابزاره طرفداری می کنند – تقریباً هر کسی که در فضای باز است و خودتان این کار را انجام می دهید یک چاقوی جیبی دارد! من موفق شدم سوابق گواهی‌های عملیات سمپاشی پهپاد را در آنجا به دست بیاورم و متوجه شدم که در تاریخ 6/3/2022، 30 درصد از اپراتورهای ایالات متحده مشتریان من بودند که به آنها کمک کردم تا به گواهینامه عملیاتی برسند. 8/9/2019 – 20 اپراتور قسمت 137 با استفاده از پهپاد. به هر حال من گمان می‌کنم که در پایگاه‌های داده قسمت 47 یا 48 تعداد زیادی پیدا نخواهید کرد، زیرا تعداد پهپادهای سمپاش بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که فرآیند معافیت را طی می‌کنند فروخته می‌شود. پهپاد سمپاشی کشاورزی می تواند جایگزین سم پاش سنتی شود و سرعت آن 40 برابر سمپاش سنتی است.

لثیف، و موتوکومار باگاواتیانان.

9. هاسلر، SC; Baysal-Gurel، F. فناوری و کاربردهای سیستم هواپیمای بدون سرنشین (UAS) در کشاورزی. کشاورزی دقیق از فناوری اطلاعات استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که محصولات و خاک دقیقاً آنچه را که برای سلامت و بهره وری مطلوب نیاز دارند دریافت می کنند. من کشاورزی دقیق را با استفاده از سیستم سمپاش هواپیمای بدون سرنشین برای کنترل سوسک از بالای سر با استفاده از 70٪ آفت کش کمتر، کاهش رانش شیمیایی و تبخیر با چسبندگی بیشتر مواد شیمیایی به برگ ها و سوسک های انگور پیشنهاد می کنم. 32. Martin, D. یک تکنیک تصویربرداری فلورسنت برای تعیین کمیت رسوبات اسپری روی برگ های گیاه. مارتین، دانیل، ویجی سینگ، محمد آ. لثیف، و موتوکومار باگاواتیانان. Martin D، Singh V، Latheef MA، Bagavathiannan M. رسوب اسپری روی علف های هرز (Palmer Amaranth و Morningglory) از یک سیستم کاربردی هوایی آزمایشی از راه دور و سمپاش کوله پشتی. 46. ​​Xinyu، X. کانگ، تی. Weicai، Q. یوبین، ال. هوئیهویی، ز. رانش و رسوب کاربرد بسیار کم ارتفاع و کم حجم در شالیزار. 37. Harcourt، D. پویایی جمعیت Leptinotarsa ​​decemlineata (Say) در شرق انتاریو: I. الگوی فضایی و تبدیل تعداد میدان‌ها. 38. موکرجی، م. هارکورت، دی. الگوی فضایی مراحل نابالغ Hylemya brassicae روی کلم.

10. پفلانز، م. نوردمایر، اچ.

36. گوپی، ج. هارکورت، دی. الگوی فضایی مراحل نابالغ و حشرات کامل فیلوفاگا گونه (Coleoptera: Scarabaeidae) در یک چمنزار دائمی. 19. پنیا، جی.ام. تورس سانچز، جی. د کاسترو، هوش مصنوعی؛ کلی، م. López-Granados، F. نقشه برداری علف های هرز در مزارع ذرت در اوایل فصل با استفاده از تجزیه و تحلیل مبتنی بر شی تصاویر وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV). 10. پفلانز، م. نوردمایر، اچ. Schirrmann، M. نقشه برداری علف های هرز با تصاویر UAS و دسته بندی تصویر مبتنی بر کیسه ای از کلمات بصری. یک دوربین می‌تواند پهپاد را از هر گونه تصادف یا تصادف نجات دهد. پهپاد AGRAS T40 با یک دوربین نقشه‌برداری یکپارچه شده است تا اپراتور بتواند زمینی را که در حال اسپری می‌شود بررسی کند. در شرق آسیا، جایی که شرایط مزرعه محدود است و تجهیزات اصلی حفاظت از گیاه هنوز در حال استفاده هستند، تقاضای فوری برای UASS در بازار وجود دارد (لان و چن، 2018). تعداد پهپادهای UASS در این منطقه منفجر شده است. در حال حاضر، بازار چین به تنهایی نگران بیش از 178 نوع پهپاد کشاورزی است و سیستم‌های سمپاشی حمل شده توسط پهپادها نیز بسیار متنوع هستند (He, 2018). سیستم‌های پاشش پیشنهادی توسط سازندگان می‌توانند به‌طور قابل توجهی متفاوت باشند و مدل‌های یک تولیدکننده منفرد اما تولید شده در دوره‌های مختلف نیز می‌توانند متفاوت باشند.

وانگ، سی، او، ایکس، زنگ، ا.، هربست، ا.، و وانلین، جی. (2020a). روش اندازه گیری و آزمایش بر روی رانش اسپری مواد شیمیایی اعمال شده توسط سمپاش uav بر اساس یک میز آزمایش باغ مصنوعی. Wang, X., He, X., Wang, C., Wang, Z., Li, L., Wang, S., et al. الحیدری، ام.، دوزلز، جی پی، سینفورت، سی، و والت، ا. (2014). تأثیر ویژگی‌های اسپری بر رانش بالقوه اسپری سمپاش‌های مزرعه: مروری بر ادبیات. اندازه قطرات به شدت با رانش مرتبط است (Al Heidary et al., مشاهده در سایت 2014). انتخاب یک نازل با VMD بزرگتر می تواند خطر رانش در سیستم پاشش را کاهش دهد، مانند نازل های القایی هوا که به طور گسترده در سمپاش های بوم استفاده می شود. برای ارزیابی خطرات زیست محیطی رانش پهپاد، آزمایش‌های بیشتری هنوز ضروری است. از آنجایی که آزمایش‌های میدانی را می‌توان به راحتی تحت تأثیر شرایط آب و هوایی قرار داد، تونل‌های باد راه‌حلی برای ارائه شرایط باد پایدار و قابل کنترل هستند که امکان عملیات تکرارپذیر را فراهم می‌کنند (استاندارد بین‌المللی ایزو، 2009). وانگ و همکاران ساختار UASS حفاظتی کارخانه بال دوار الکتریکی عمدتاً شامل روتور، مخزن، سیستم پاشش، سیستم کنترل، سنسور محیطی، سیستم انرژی و غیره می‌شود. روتور بالابر را برای UASS فراهم می‌کند و در عین حال یک میدان باد پایین‌شوی منحصر به فرد ایجاد می‌کند. ژان و همکاران، 2022). روتورهای پهپاد موجود در بازار با روتورهای تک، دو روتور، چهار روتور، شش روتور و هشت روتور ساخته می شوند.

رادار می تواند زاویه شیب را تشخیص دهد و به طور خودکار برای حفظ فاصله یکسان با سطح، حتی در زمین های کوهستانی تنظیم شود. مطالعه آزمایش میدانی وانگ همچنین نشان داد که رانش UASS تقریباً همه تیمارها در 50 متر کمتر از حد تشخیص است و فاصله رانش مدل UASS بسیار کوتاهتر از یک سمپاش هواپیمای سرنشین دار است (وانگ و همکاران. ، 2020). با این حال، نتایج فوق موارد خاصی هستند که به سیستم سمپاشی، نوع محصول و سناریوی عملیات بستگی دارند. 42. وانگ، جی. لان، ی. یوان، اچ. چی، اچ. چن، پی. اویانگ، اف. Han, Y. مقایسه رسوب اسپری، کارایی کنترل بر شته‌های گندم و راندمان کاری در مزرعه گندم هواپیمای بدون سرنشین با سمپاش بوم و دو سمپاش کوله‌پشتی معمولی. 17. Göktoǧan، ق. سوکریه، س. برایسون، ام. رندل، جی. ; لوپتون، تی. Hung, C. یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین با بال چرخشی برای نظارت و مدیریت علف های هرز آبزی. 5. سلطانی، ن. دیل، جی. برک، آی. اورمن، دبلیو. وانگسل، ام. دیویس، وی. Sikkema، P. کاهش احتمالی عملکرد ذرت به دلیل علف های هرز در آمریکای شمالی.

11. راسموسن، ج. نیلسن، جی. استریبیگ، جی. جنسن، جی. پدرسن، ک. اولسن، اس. نقشه برداری علف های هرز قبل از برداشت Cirsium arvense در گندم و جو با پهپادهای خارج از قفسه. پهپادها می توانند کاربردهای متعددی در کشاورزی داشته باشند، از نقشه برداری گرفته تا سمپاشی. یک تراکتور سنتی از 25 گالن در هکتار در مقابل استفاده می کند. همچنین باران شدید اجازه نداده است که یک سمپاش تراکتور در مزرعه اجرا شود. جدول 4 نتایج آزمایش رانش از UASS مجهز به نازل های مختلف در این زمینه را خلاصه می کند. در ادبیات موجود، آزمایش‌های رانش UASS عمدتاً در این زمینه انجام می‌شود (وانگ و همکاران، 2019a، 2020، 2021). جدول 3 روش های آزمون را از آزمون های میدانی خاصی که در ادبیات یافت شده اند، خلاصه می کند. ثانیاً، تغییراتی در محیط طبیعی خارجی رخ می دهد، مانند وزش باد طبیعی در مزرعه. اگرچه منطقه نمونه برداری در داخل تونل باد قرار ندارد، این روش تلاش خوبی برای کاهش اختلالات ناشی از شرایط طبیعی محیطی است.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliances