آنو همسر شریکانت تیاگی ادعای جدی می کند – “نماینده BJP تلاش می کند به حرفه سیاسی شوهرش پایان دهد” | اخبار هند

دهلی نو: آنو، همسر شریکانت تیاگی، سیاستمدار دستگیر شده نویدا، ادعای جدی مبنی بر اینکه یک نماینده بانفوذ BJP “توطئه ای” برای پایان دادن به حرفه سیاسی همسرش ترتیب داده است، مطرح کرده است. شریکانت تیاگی پس از انتشار ویدئویی در فضای مجازی که در آن دیده می‌شود در حال آزار و اذیت یک زن ساکن انجمن بزرگ اومکس خود در نویدا به دلیل تجاوز غیرقانونی و کاشت درختان در مجتمع اجتماعی، کره چشم را به خود جلب کرد.

به گزارش خبرگزاری IANS، همسر Tyagi آنو ادعا کرد که نماینده BJP از نویدا دکتر ماهش شارما توطئه ای برای بدنام کردن و تخریب حرفه سیاسی همسرش طراحی کرده است. او همچنین ادعا کرد که شارما خود را “سوپر مدیر ارشد اوتار پرادش غربی” می داند.

آنو تیاگی، که توسط رهبران جامعه تیاگی حمایت می شود، همچنین ادعا کرد که نماینده BJP حتی سخنان یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد UP را جدی نمی گیرد. او همچنین پلیس نویدا را به بدرفتاری با همسر و خانواده‌اش پس از ماجرای جامعه نویدا متهم کرد.

او در یادداشتی که پس از جلسه ای که توسط Tyagi Samaj که با حضور رؤسای منطقه و نمایندگان 12 منطقه در ساختمان Tyagi Sabha واقع در کلونی دوستان مظفرنگار در 1 سپتامبر برگزار شد، به اداره منطقه نویدا ارسال کرد، که نویدا پلیس شوهرش را در یک برخورد ساختگی می کشت.

رهبران جامعه تیاگی در یادداشت خود به اداره منطقه نویدا خواستار لغو فوری قانون گانگستری اعمال شده بر شریکانت تیاگی شده اند.

آنو تیاگی قبلاً ادعا کرده بود که شوهرش در همه رویدادهای BJP شرکت می‌کرد، اما حزب پس از جدایی او با زنی از ساکنان انجمن مسکن Grand Omaxe او را “ترک کرد”. همسر تیاگی، آنو، که بارها توسط پلیس برای بازجویی بازداشت شده بود، ادعا کرده بود که او تحت “شکنجه روانی” قرار گرفته و خانواده اش در تمام این قسمت مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

هیئت SP برای دیدار با آنو تیاگی

در همین حال، یک هیئت 9 نفره از حزب سامجوادی قرار است امروز با همسر تیاگی آنو تیاگی در محل اقامت او در بخش نویدا 93-B در انجمن Omaxe ملاقات کند. هیئت SP ابتدا اطلاعات صحیحی را در مورد آزار و اذیت آنو تیاگی و دخترش اینگیلا تیاگی در بازداشت پلیس از 5 تا 9 اوت جمع آوری خواهد کرد.

هنگامی که شریکانت تیاگی پس از این حادثه در حال فرار بود، همسرش به همراه دخترش توسط پلیس بازداشت شدند. در طی برنامه ای در نویدا در 27 آگوست، آخیله یاداو حادثه در انجمن Omaxe را به عنوان شخصیت BJP توصیف کرد.

بر اساس این نامه، MLA و وزیر سابق UP، شهید منظور، وزیر سابق ناراد رای، رئیس منطقه مظفرنگار ناگار پرامود تیاگی، رئیس منطقه گوتام بود ناگار ایندر پرادان، نامزد سابق مجلس نویدا سونیل چاودری، وزیر سابق بوشان تیاگی، سوارام تیاگی از غازی آباد، شروان کومار تیاگی، عضو اجرایی دولت، و دیپاک تیاگی با نام مستعار بامبی از مظفرنگار ناگار، بخشی از این هیئت خواهند بود.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما