آخرین نسخه پلی استیشن 5 به بازار عرضه شد

فرارو- سونی اخیرا نسخه بهبود یافته PS5 را نیز عرضه کرده است. PS5 بازطراحی شده برای اولین بار ماه گذشته در استرالیا مشاهده شد. حالا یکی از کاربران یوتیوب به نام «آستین ایوانز» اطلاعاتی در مورد جزئیات این دستگاه منتشر کرده است.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، سونی در PS5 جدید خود از مادربرد کوچکتر، خنک کننده بهبود یافته و محفظه SSD جدید استفاده کرده است. تغییر اصلی که در مدل اصلاح شده PS5 مشاهده می شود، مادربرد ارتقا یافته است. مادربرد این دستگاه دو اینچ کاهش یافته است و کنسول جدید با تکنولوژی خنک کننده کمی متفاوت به همراه لوله گرمایش اضافی و هیت سینک کوچکتر عرضه می شود.

به لطف این تغییرات، PS5 اکنون حدود 0.45 کیلوگرم سبک تر شده است. باتری دستگاه CMOS در زیر هیت سینک پنهان شده است و برای تعویض آن باید کنسول کاملاً جدا شود. کیس SSD نیز برای بهبود اتلاف گرما اصلاح شده است. ایوانز ادعا می کند که مدل جدید PS5 به 20 تا 30 وات انرژی کمتر در طول بازی نیاز دارد.

PS5 جدید دقیقا زمانی در دسترس است که سونی قیمت این کنسول را در بازارهایی مانند اروپا، بریتانیا، چین، ژاپن، کانادا، مکزیک و استرالیا افزایش داده است. بر اساس گزارش‌ها، سونی در حال حاضر روی به‌روزرسانی واقعی PS5 Pro کار می‌کند.

شایعات حاکی از آن است که PS5 Pro می‌تواند گیم‌پلی 120 FPS با وضوح 2160p ارائه دهد. همچنین انتظار می رود که این کنسول در آینده قابلیت اجرای بازی های 8K را نیز داشته باشد. شایعه شده است که PS5 Pro تا سال 2024 عرضه خواهد شد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما